سککوک؛ حمایت از کالای ایرانی و شفاف‌سازی اقتصادی

1398 دی 11 چهارشنبه

مسعود رضایی، عضو فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان اینکه سامانه سککوک می‌تواند نقش موثری در شکوفایی اقتصادی کشور داشته باشد، گفت: راه‌اندازی و اجرای این سامانه علاوه بر حمایت از کالای ایرانی باعث شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی خواهد شد.

مسعود رضایی با مثبت ارزیابی کردن راه‌اندازی سامانه سککوک در کشور، گفت: این سامانه نیازمند نگاه ویژه متولیان در این عرصه است تا حرکت این سامانه در چارچوب قوانین به شکل درست و بهبود یافته‌ای صورت گیرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اجرای این سامانه باید به گونه‌ای باشد تا خلاهای موجود در آن رفع شود و شاهد راه‌اندازی یک سامانه بی‌عیب و نقص در حوزه اقتصادی باشیم چراکه در حال حاضر حوزه اقتصاد کشور به شدت نیازمند داشتن چنین فضای کسب و کاری است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: بدون شک لازم است از توان فناوری در راستای بهبود کسب و کار بهره برد، زیرا درحال حاضر فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار نیاز به یک زمینه جدید برای فعالیت‌های اقتصادی دارند که بی‌توجهی به آن می‌تواند باعث از بین رفتن فرصت‌ها در کشور شود.

وی یادآور شد: واقعیت آن است که سامانه سککوک می‌تواند نقش موثری در شکوفایی اقتصادی کشور داشته باشد موضوعی که در حال حاضر کشور به آن نیازمند است و لذا لازم است بیش از گذشته به آن توجه کند.

عضو فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: راه اندازی و اجرای سامانه سککوک علاوه بر حمایت از کالای ایرانی باعث شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی خواهد شد.

منبع : سککوک